Uygulama Alanlarımız

Stadyum ve Spor Salonları

Stadyumlar genellikle çok büyük ve tavanları açık alanlar olduğundan özel ve etkili bir ısıtma sistemi kullanılması zorunludur. Stadyum ve spor salonlarının ısıtma sistemlerinde kullanılan etkili ısıtma çözümü radyant ısıtıcılardır. İnfrared ışınım ile ısıtma sağlayan radyant ısıtıcılar, ortam ısısını ısıtmak yerine direkt olarak cisimleri ve insanları gönderdiği infrared ışınlar ile ısıtırlar. Bu nedenle tavanın açık olması veya alanın büyüklüğü radyant ısıtıcılar için negatif bir etken oluşturmaz.

Stadyum gibi alanların ısıtılmasını zorlaştıran etkenlerin başında büyük ve açık bir alan olması gelmektedir. Ancak bir diğer etken ise montaj yapılacak alanların kısıtlılığıdır. Burada devreye giren Daygas radyant ısıtıcılar oldukça ergonomik bir yapıya sahip olduklarından, her mimariye kolaylıklar uyum sağlarlar. Özel tasarım ergonomik dizaynları ve montaj kolaylığı ile en zor alanların kolayca ısıtılmasına olanak sağlarlar.

Stadyum ve spor salonlarının yapıları kullanım amaçlarına uygun olarak farklı şekillerde olabilir. Bundan dolayı kullanılacak olan ısıtıcı, yapıya uygun olarak seçilmelidir. Sizlere sunmuş olduğumuz ücretsiz keşif hizmeti ile en uygun ısıtıcıyı seçerek, en yüksek verimi almanıza olanak sağlıyoruz. Ücretsiz keşif imkanı ve ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Eina Mühendislik

Stadyum ve Spor Salonu Isıtıcı Modelleri