Uygulama Alanlarımız

Seralar

Isı dengesinin ve ısıtma yönteminin en önemli olduğu üretim alanlarından biri seralardır. Bitkiler uygun ısı derecesi ve uygun ısıtma yöntemine bağlı olarak gelişmektedir. Dolayısıyla kullanılacak olan ısıtma yöntemi üretim hacmini doğrudan etkileyecektir. Seralarda kullanılan ısıtıcılar yetiştirilen bitkilerin gereksinimine özel olarak seçilmelidir. Ayrıca kullanılacak olan ısıtıcıların üreticinin maliyetlerini yükseltmemeli ve düşük enerji tüketimli olması gerekir.

Tüm bunlar göz önüne alındığında radyant ısıtıcılar ve sıcak hava üreteçleri devreye girmektedir. Daygas Radium boru tipi radyant ve Lodos sıcak hava üreteci seralarınız için en uygun ısıtıcı çeşitlerindendir. Bakım ve enerji maliyetlerinin düşük olması sizlere büyük bir tasarruf imkanı sunarken, ürettiği uygun ısı derecesi ve termostatlara uyumlulukları ile bitkilerin gereksinimleri olan ısı derecesini en ekonomik bir şekilde üretmektedir.

Farklı bitkilerin ve farklı sera yapılarının aynı ısıtıcı ile ısıtılmaya çalışılması büyük bir kayba neden olabilir. Bundan dolayı profesyonel ekiplerce yapılacak keşif sonrası en uygun ısıtıcının seçilmesi gerekmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz ücretsiz keşif hizmeti ile seralarınızın ihtiyacına yönelik ısıtıcıları sizlere sunuyor, böylelikle ısıtıcılarınızdan en düşük enerji tüketimi ile en yüksek verimi elde etmenizi sağlıyoruz. Ürünlerimiz ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz.

Eina Mühendislik

Sera Isıtıcı Modelleri