Uygulama Alanlarımız

İbadethaneler

Camiler ve diğer ibadethaneler yapıları gereği yüksek tavanlılardır. Ayrıca yalıtımları 4 mevsime uygun olmayabilir. Bundan dolayı ibadethanelerde soğuk ve sıcak dengesi mevsimsel şartlara uygun olarak sağlanamayabilir. İbadethanelerin kapılarının soğuk hava koşullarında uzun süre kapalı kalması havasız ve rutubetli bir ortam oluşmasına neden olabilir. Oluşabilecek bu olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla geliştirilen Daygas radyant ısıtıcılar, yüksek tavanlı ve geniş hacimli ibadethanelerin havasız kalmadan ısıtılmasına uygun çözümler üretmektedir.

Ortam ısısını yükseltmeye odaklı cihazlardan çıkan sıcak hava dalgası yükselerek tavan bölümünde toplanır. Ve tavan ve taban ısısının arasında çok büyük farklar oluşur. Zemindeki ısının daha düşük olması konfor ortamını bozarak bulunan ısının hissedilmemesine yol açar. radyant ısıtıcılar ise infrared ışınlar ısıtma sağladığından oldukça homojen bir ısı sağlar. Cisimleri ve insanları ışınım yoluyla ısıtarak ısının yükselmesini engelleyerek konforlu bir ısı ortamının oluşmasını sağlar.

Camiler ve ibadethaneler konumları ve kapasiteleri nedeniyle farklı boyutlarda ve mimari yapılarda olabilir. Her mimariye uygun olarak seçilmesi gereken radyant ısıtıcıların en uygun modelinin seçilmesi için sizlere ücretsiz keşif imkanı sağlıyoruz.
Keşif hizmetimiz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşmayı unutmayınız.

Eina Mühendislik

İbadethane Isıtıcı Modelleri