Uygulama Alanlarımız

Cafe, Restoran ve Açık Alan

İnsanların günlük hayatlarında dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için tercih ettikleri ilk mekanlardan olan cafe ve restoranlar mümkün olduğunca yüksek konfor ortamı sağlamalıdır.Cafe, restoran ve açık alan sağlayan mekanlarda bu konforu oluşturan en etken madde ise ortamdaki ısıdır. İnsanların uzunca vakit geçirebilmesi, geçirdikleri vakitten keyif alabilmeleri özellikle kış aylarında oluşturulan bu optimum ısı ortamına bağlıdır.

Cafe ve restaurant gibi mekanlarda özellikle giriş ve çıkışların çok olmasından dolayı ısı izolasyonu tam şekilde sağlanamaz. Bu alanların yanı sıra cafe ve restoranların açık ve yarı açık bölümlerinde bu konfor ortamını sağlamanın yolu radyant ısıtıcılardan geçer. Daygas DSR serisi, ve Radium Boru Tipi serisi cafe ve restaurant gibi alanların açık ve yarı açık alanlarını ısıtmak için özel olarak tasarlanmış ekonomik ısıtıcılardır. Isıtmayı infrared ışınım ile sağladıklarından dolayı yüzeyleri yani insan ve cisimleri ısıtılar. Böylece soğuk hava dalgasından etkilenmeden açık ve yarı açık alanlarda kolaylıkla kullanılırlar.

Cafelerin kapalı ve ısı izolasyonunun tam olduğu alanlarında ise Daygas Lodos sıcak hava üreteci ile ortam ısısı en homojen şekilde yükseltilir ve tam bir konfor ortamı sağlanır. Lodos sıcak hava üreteci ortam ısısını arttırmaya odaklı fanlı bir ısıtıcıdır. Sessiz çalışma özelliğine sahip bu ısıtıcı gürültü kirliliğine neden olmadan kapalı alanlarınızı kolayca ısıtmanıza yardımcı olur. Lodos yaz aylarında ise sadece fanı çalıştırılarak vantilatör görevi görmektedir.

Eina Mühendislik

Cafe & Restoran Isıtıcı Modelleri